Služby pro Vás » Rezervace zboží

Postup při rezervaci zboží a následném odesílání objednávek

Při zadávání odbjednávky prosím vždy vyplňujte v košíku pole označené Dispozice odeslání, které najdete v poli s dodací adresou. Pokud požadujete zboží ihned odeslat zvolte v rolovacím menu Poslat ihned. Pokud pole nevyplníte automaticky zboží expedujeme v nejbližším možném termínu. Objednávky s volbou poslat ihned nelze slučovat s dalšími objednávkami. Kromě této možnosti máte k dispozici ještě následující volby:

Čekat - zboží bude odesláno až po emailové výzvě k odeslání zboží. Výzvu posílejte na email expedice@kvalitnipovleceni.cz  Nezapomeňte vždy uvést číslo objednávky o kterou se jedná.

 

Rezervace - zboží je rezervováno a bude přidáno k další objednávce, kterou zadáte později. Používejte jen u objednávek hrazených dobírkou, převodem (platba po sloučení a zaslání platebních instrukcí). Objednávky zaplacené platební kartou nelze po rezervaci slučovat.

 

Sloučit a poslat - objednávka je sloučena s předcházející objednávkou (nebo objednávkami) a je odeslána v nejbližším možném termínu. Pokud u všech slučovaných objednávek zvolíte platbu dobírkou jsou všechny objednávky sloučeny a zaslány za jedno poštovné. V případě platby převodem jsou až v tento okamžik odeslány platební instrukce a expedice se uskuteční až po připsání platby na náš účet. Pokud vyberete u objednávky tuto možnost, tak již nelze do balíku přidat další objednávky (které jste zadali později). Zásilky odesíláme vždy způsobem dopravy zvoleným u objednávky označené dipozicí "sloučit a poslat".

Pro slučování obejdnávek je nezbytné aby u všech obednávek byl uveden stejný e-mail!

Nezadávejte prosím instrukce o rezervacích do pole určeného pro poznámky k objednávce! Pokud tak přesto učiníte, nemůžeme garantovat, že Vaše pokyny budou správně provedeny.

MDcwNTNjO